Dam Pracę : Spedytor Międzynarodowy

Evolving Recruitment jest prężnie rozwijającą się firmą pośrednictwa pracy i doradztwa personalnego działającą na terenie Polski i wielu krajów Unii Europejskiej. Posiadamy Certyfikaty Ministra Gospodarki. Numer Certyfikatu 2463/3

Dla naszego Klienta - dużej międzynarodowej firmy spedycyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Spedytor Międzynarodowy

Miejsce pracy: okolice Warszawy/ SPED/03

Opis Stanowiska:

* Rozwijanie długoterminowych relacji z klientami;
* Bieżąca obsługa międzynarodowych zleceń transportowych;
* Organizacja transportu w podległej aktywności;
* Prowadzenie planu załadunków i wyładunków według danych międzynarodowych zleceń transportowych;
* Dążenie do najlepszego wykorzystania obecnego taboru;
* Koordynacja pracy podwykonawców;

Wymagania:

* Doświadczenie na stanowisku Spedytora Międzynarodowego;
* Doświadczenie w zakresie sprzedaży ładunków i pozyskiwania podwykonawców w celu zapewnienia realizacji usług transportowych;
* Umiejętność podejmowania decyzji i samodzielnego rozwiązywania problemów;
* Bardzo dobra organizacja pracy;
* Komunikatywność;
* Wymagana znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację przez telefon z zagranicą;
* Mile widziana znajomość języka niemieckiego;

Oferujemy:

* Stabilną pracę w dużej firmie spedycyjnej;
* Umowę o pracę;
* Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie;

Zainteresowane osoby prosimy o dosyłanie CV w języku polskim oraz w języku angielskim na adres: e.grobla@evolving.pl

Firma oferująca: evolving recruitment
evolving recruitment
Gabriela Ziółkowska-Coyne

Ulica Berka Joselewicza 21 C
31-031 Kraków

tel: +48 12 370 80 00
kom:
fax:
mail:
Www:
skype: ---
Ogłoszeniodawca nie aktywował wizytówki

Zarejstrowany:
2010-03-22 10:10:26
Branża firmy: ---