Dam Pracę : Spedytor Międzynarodowy

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko: Spedytor Międzynarodowy

Miejsce pracy: Warszawa /okolice

Zadania:
 Planowanie i organizacja transportu drogowego samochodów
 Zlecanie i rozliczanie transportu
 Monitorowanie realizacji zlecenia spedycyjnego
 Zdobywanie nowych przepływów transportowych
 Negocjacje z klientem
 Budowanie i podtrzymywanie pozytywnych kontaktów z klientami i przewoźnikami

Wymagania:
 Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata
 Znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego
 Znajomość przepisów celnych i finansowych obowiązujących w transporcie międzynarodowym
 Wykształcenie wyższe z zakresu logistyki lub pokrewne
 Umiejętność budowania relacji z klientem i przewoźnikiem
 Znajomość rynku przewozów cysternowych
 Wysokie umiejętności negocjacyjne
 Umiejętność pracy w warunkach presji
 Bardzo dobra organizacja pracy
 Samodzielność
Oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie, stabilne zatrudnienie.

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie aplikacji pod adres: r.parciak@personelcompact.pl

Firma oferująca: Personel Compact
Personel Compact
Katarzyna Napiorkowska

Ulica Warecka 5/7 lok 2
00-034 Warszawa

tel: 22 216 93 99
kom: 660 078 717
fax: 22 497 18 21
mail:
Www: personelcompact.pl
skype: ---
Ogłoszeniodawca nie aktywował wizytówki

Zarejstrowany:
2010-03-30 13:40:28
Branża firmy: ---