Dam Pracę : Poszukujemy Spedytora/Dyspozytora Międzynarodowego

Niezależna firma spedycyjno - transportowa, powstała w odpowiedzi na stale wzrastające potrzeby rynku w zakresie usług wspomagających transport drogowy poszukuje Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Spedytor/Dyspozytor Międzynarodowy

Miejsce pracy: Sosnowiec
SM/1321/KAT_P

Zakres obowiązków:

•Opieka nad podległymi środkami transportu;
•Organizowanie przewozu ładunków;
•Pozyskiwanie podwykonawców oraz nowych Klientów;
•Utrzymywanie relacji z obecnymi Klientami;
•Prowadzenie dokumentacji transportowej w systemie SPEED.
Wymagania:

•Minimum 2 lata doświadczenia w branży TSL;
•Znajomość specyfiki branży transportowej (czas pracy kierowcy, giełda transportowa);
•Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
•Łatwość nawiązywania kontaktów;
•Umiejętność pracy pod presją czasu.
Oferujemy:

•Realne możliwości rozwoju oraz awansu;
•Możliwość rozbudowania działu spedycji;
•Atrakcyjne warunki wynagrodzenia;
•System premiowy;
•Niezbędne narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy:

rekrutacja-katowice@stegmann-personal.pl

Firma oferująca: Stegmann
Stegmann
Anna Krajewska

Ulica Opolska 1
40-084 Katowice

tel: 32 609 05 50
kom:
fax:
mail:
Www:
skype: ---
Ogłoszeniodawca nie aktywował wizytówki

Zarejstrowany:
2012-08-22 09:39:22
Branża firmy: ---