Dam Pracę : Kierowca międzynarodowy C+E

OTTO Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla jednego z naszych Klientów z branży logistyczno-transportowej poszukujemy kandydata/kandydatów na stanowisko:

Kierowca międzynarodowy C+E

br ref.: MN/KMce/07/2014/

Miejsce pracy: cała Europa (siedziba firmy: Żary)

Opis stanowiska pracy:
- przewożenie ciągników siodłowych i maszyn z fabryk do dealerów na terenie całej Europy,
- czas pracy: 3 tygodnie w trasie, 1 tydzień wolnego,
- nie wymagana znajomość języków obcych,
- możliwość pracy dla młodych kierowców bez doświadczenia.

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa, premie, diety),
- umowa o pracę,
- dwutygodniowe profesjonalne szkolenie dla kierowców w Żarach i w Holandii (pokrywamy koszt zakwaterowania i wyżywienia)
- nowoczesny park samochodowy,
- stabilne zatrudnienie bez przestojów w pracy.

Wymagamy:
- prawo jazdy kategorii C+E,
- świadectwo kwalifikacji lub kurs na przewóz rzeczy i badania psychologiczne,
- karta kierowcy,
- chęci i motywacja do pracy.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem maila: poznan@ottopraca.pl bądź bezpośrednio do biura: ul. Głogowska 51/3, 60-737 Poznań, tel. 61 853 47 36

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Do przesłanych aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.) przez OTTO Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 55-040 Kobierzyce dla celów związanych z rekrutacją pracowników i poszukiwaniem pracy. Wyrażam również zgodę na przekazanie moich danych potencjalnym pracodawcom i ewentualną weryfikację prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i zawartych w nich informacji.
Oświadczam, że jestem świadom, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, a moja zgoda na ich przetwarzanie jest dobrowolna. Ponadto posiadam informacje o pełnej nazwie oraz adresie siedziby Spółki, celu zbierania danych, znanych oraz przewidywanych odbiorcach i kategoriach odbiorców danych i przysługującym mi prawie dostępu do treści danych oraz ich poprawiania."

Zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych pragniemy poinformować, że administrator danych osobowych ma prawo usunąć Pani/a dane bez Pani/a uprzedniej zgody. Ponadto ma Pani/Pan prawo wglądu do swoich danych i złożenia wniosku o ich sprostowanie, uzupełnienie, uaktualnienie, czasowe lub stałe wstrzymanie przetwarzania kwestionowanych przez Panią/a danych lub całkowite usunięcie Pani/a danych ze zbioru.

OTTO Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 2590.

Firma oferująca: Otto Polska
Otto Polska
Marlena Celmer

Ulica Głogowska 51/3
60-737 Poznań

tel: 61 853 47 36
kom:
fax:
mail:
Www:
skype: ---
Ogłoszeniodawca nie aktywował wizytówki

Zarejstrowany:
2014-07-28 13:23:26
Branża firmy: ---