Dam Pracę : Zatrudnię Spedytorów. Cała Polska!

Prężnie rozwijająca się firma z branży logistycznej poszukuje osoby na stanowisko:

Spedytor Międzynarodowy

Opis stanowiska:

organizowanie przewozów międzynarodowych
prowadzenie bieżącej korespondencji przychodzącej i wychodzącej
zapewnienie prawidłowego przepływu informacji i dokumentów w firmie
koordynacja i rozliczanie pracy kierowców

Wymagania:

min. roczne doświadczenie zawodowe na stanowisku spedytora
bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
znajomość j. angielskiego lub/i niemieckiego w stopniu komunikatywnym, znajomość innych języków mile widziana
wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
umiejętność pracy pod presją czasu
bardzo dobra organizacja pracy własnej
sprawna obsługa urządzeń biurowych
dokładność i sumienność

Oferujemy:

inspirującą pracę w zespole zgranych, ciekawych ludzi
udział w prestiżowych, ambitnych projektach
możliwości rozwoju zawodowego.

CV + List motywujący prosimy przesyłać na adres: expressolutions.rekrutacja @ gmail. com
Informujemy że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o dołączenie do oferty oświadczenia: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celu realizacji procesów rekrutacyjnych prowadzonych teraz i w przyszłości przez Express Solutions Sp. z o.o.. z siedzibą we Wrocławiu , zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych(tj. Dz.U. z 2002, poz. 926 ze zm.)

Firma oferująca: Express Solutions
Express Solutions
Honorata Zastawnik

Ulica Plac Solny 14/3
50-062 Wrocław

tel: 721648279
kom:
fax:
mail:
Www:
skype: ---
Ogłoszeniodawca nie aktywował wizytówki

Zarejstrowany:
2014-09-16 22:30:48
Branża firmy: ---