Dam Pracę : Praca: Kierownik Działu Spedycji Transportu Ponadnormatywnego.

Jesteśmy agencją rekrutacyjna, dla naszego klienta- firmy TSL działającej od 30 lat na rynku, poszukujemy kandydatów na stanowisko Kierownika Działu Spedycji Transportu Ponadnormatywnego.
Lokalizacja: : Radlin woj. śląskie.
Zakres obowiązków:
? Zarządzanie pracownikami działu transportu ponadnormatywnego,
? Ustalanie celów zespołu i monitorowanie sposobu ich realizacji,
? Pozyskiwanie nowych klientów zarówno krajowych jak i zagranicznych (obszar Europy)
? Utrzymywanie relacji z Klientami krajowymi i zagranicznymi,
? Wprowadzanie rozwiązań optymalizujących procesy transportu,
? Kreowanie i wdrażanie nowych rozwiązań w zakresie świadczonych usług,
? Zarządzanie procesem transportowym,
? Organizacja, koordynacja i kontrola całości działań operacyjnych.

Wymagania:
? Minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe w pracy w branży transportowej,
? Znajomość rynku usług transportowych, logistycznych spedycyjnych w kraju i w Europie,
? Znajomość rynku usług transportowych dotyczących transportu ponadnormatywnego,
? Znajomość języka angielskiego, język niemiecki będzie dodatkowym atutem,
? Umiejętność kierowania ludźmi i motywowania współpracowników,
? Zaangażowanie, dobra organizacja pracy i dyspozycyjność,
? Umiejętność pracy pod presją czasu, podejmowania szybkich decyzji.

Oferujemy:
? Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
? Pakiet benefitów : system motywacyjny uzależniony od efektów pracy, samochód służbowy, telefon,
? Możliwość rozwoju zawodowego w stabilnej dynamicznie rozwijającej się Firmie,
? Dużą decyzyjność i samodzielność w działaniu.

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV na adres j.laus@p-consultants.pl

Firma oferująca: Premium Consultants
Premium Consultants
Julia

Ulica Piękna 15/16
00-549 Warszawa

tel: 519165069
kom:
fax:
mail:
Www: www.p-consultants.pl/
skype: ---
Ogłoszeniodawca nie aktywował wizytówki

Zarejstrowany:
2018-03-06 11:00:47
Branża firmy: Inna