Dam Pracę : Praca - Spedytor

Biuro rekrutacji Mobilny HR Ewa Kaczmarek (nr KRAZ: 18796) obecnie dla naszego Klienta ? Firmy, która oferuje swoim Klientom z branży motoryzacyjnej, spożywczej oraz dóbr konsumpcyjnych szerokie spektrum niezawodnych usług transportowych wysokiej jakości, w całej Europie, a zwłaszcza w Europie Wschodniej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

SPEDYTOR

Lokalizacja: Swarzędz

Zakres obowiązków:

- organizowanie i planowanie transportu międzynarodowego i krajowego,
- pozyskiwanie nowych przewoźników oraz klientów,
- nadzór nad procesem planowania usług transportowych,
- dbałość o wysoką jakość oferowanych usług,
- budowanie długotrwałych relacji z klientami i przewoźnikami.

Od Kandydatów wymagamy:

- doświadczenia w pracy z klientem i sprzedaży usług spedycyjno ? transportowych,
- znajomości branży TSL,
- wykształcenia wyższego kierunek: logistyka, transport i pokrewne,
- komunikatywnej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego,
- otwartości w komunikacji, entuzjazmu, wytrwałości, operatywności,
- umiejętność rozwiązywanie problemów, podejmowania szybkich i trafnych decyzji.

W zamian chcemy zaoferować:

- stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w oparciu o umowę o prace,
- wynagrodzenie: OD 3500 zł netto podstawa + premia,
- pracę od poniedziałku do piątku od 8 do 16:00 w biurze w Swarzędzu,
- miłą atmosferę z indywidualnym podejściem do każdego pracownika,
- ubezpieczenie grupowe, wczasy ,,pod gruszą?,
- podstawowe narzędzia pracy komputer, telefon.

Zainteresowanych zapraszamy do przesłania CV na adres: ewakaczmarek@mobilnyhr.pl

Firma oferująca: Mobilny HR Ewa Kaczmarek
Mobilny HR Ewa Kaczmarek
Ewa

Ulica Kościuszki
66-320 Trzciel

tel: 570257310
kom:
fax:
mail:
Www:
skype: ---
Ogłoszeniodawca nie aktywował wizytówki

Zarejstrowany:
2018-05-22 09:30:43
Branża firmy: Inna