Dam Pracę : Dyspozytor - Planista Kajetany k/Warszawy

Jesteśmy znaną, międzynarodową firmą transportową działającą na rynku Polskim od 1996 roku. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na

stanowisko: Dyspozytor - Planista
miejsce pracy: Kajetany k/Warszawy (mazoweickie)

Wymagania:
-doświadczenie w pracy na stanowisku Dyspozytor/Spedytor/Planista-warunek konieczny
-umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów
-doskonała organizacja czasu pracy i nastawienie na realizację wyznaczonych zadań
-umiejętność analitycznego myślenia
-dobra znajomość branży i aktualnych przepisów transportowych,
-dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
-gotowość do pracy w systemie zmianowym

Zakres obowiązków:
-kontrola i optymalizacja kosztów związanych z transportem
-zarządzanie operacjami transportowymi w kraju i zagranicą
-efektywne planowanie tras
-cykliczne raportowanie
-analiza szkód powstałych w czasie transportu oraz ich minimalizowanie

Oferujemy:
-stabilność zatrudnienia: umowa o pracę
-atrakcyjne wynagrodzenie + premie uzależnione od wyników
-dobrą atmosferę pracy
-udział w imprezach integracyjnych
-bogaty pakiet socjalny: premie świąteczne, paczki świąteczne dla dzieci, wyprawka na okoliczność urodzenia dziecka, bony okolicznościowe, darmowe piątkowe drugie śniadania
-możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach

Zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie aktualnego cv wraz z poniżej zamieszczoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Mandersloot Polska Transport Sp z o.o. ul.Polna 125, 62-052 Komorniki, oraz przez spółki powiązane kapitałowo i organizacyjnie ze spółką ogłaszającą rekrutację moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji bieżącej, jak i w przyszłości zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2016r. poz. 922 z późn. zm.).

na adres: mgietka@mandersloot.eu

Niniejszym informujemy o przysługującym Panu/Pani prawie do wglądu do dotyczących Pana/Pani danych osobowych oraz prawie do żądania ich poprawienia oraz usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Firma oferująca: Mandersloot
Mandersloot
Mariola Gietka

Ulica Polna 125
62-052 Komorniki

tel: 61100900
kom:
fax:
mail:
Www: mandersloot.nl
skype: ---
Ogłoszeniodawca nie aktywował wizytówki

Zarejstrowany:
2018-07-30 11:37:31
Branża firmy: Transport